1234567

Bieszczady

W tej sekcji piszemy o miejscach wartych zobaczenia w polskich górach
Apartament-Baltic
I love traveling

Re: Bieszczady

Nieprzeczytany post autor: Apartament-Baltic » 15 maja 2017 10:34

Wszystko jest do wykonania, tylko kwestia odległości i pogody- jeżeli dopisze, to bez problemu możesz znaleźć nocleg gdzieś indziej niż w Wetlinie lub Ustrzykach Górnych. Jeżeli nie dopisze, tym trudniej jest zdobywać szczyty i każdy szuka noclegu jak najbliżej.

Awatar użytkownika
daria123

Nieprzeczytany post autor: daria123 » 16 kwie 2018 11:03

Witam.
Weszłam na forum jak tylko zobaczyłam w nazwie Bieszczady. Chciałabym wyjechać z Mężem i Synkiem na urlop, jesienią. Jakie miejsce polecacie, żeby było można komfortowo odpocząć i żeby synek się nie zanudził?

rolo
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: rolo » 13 wrz 2018 07:46

Jeżeli ktoś wybiera się w Bieszczady i nie wie co tam robić, polecam serię moich filmów o atrakcjach tych gór. Znajdzicie tam wiele inspiracji i opis co robić w Bieszczadach. Zabraszam na mój kanał YouTube, tu jeden z filmów:
https://youtu.be/2SbQATc8JPQ

Patrycjaaa

Nieprzeczytany post autor: Patrycjaaa » 08 lut 2019 12:25

Bieszczady to moje ukochane miejsce w Polsce, zawsze kiedy wracam na dłużej do kraju, muszę się tam wybrać. Zawsze staram się jeździć do innej miejscowości, żeby coś nowego zobaczyć. Tym razem zdecydowałam się na Ustrzyki Dolne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”