1234567

Białystok ogólnie

W tej sekcji piszemy o miejscach wartych zobaczenia w Białymstoku
Marghot
Ekspert - podróżnik

Re: Białystok ogólnie

Nieprzeczytany post autor: Marghot » 23 paź 2015 08:35

funswiata pisze:probował ktos z Was http://www.bdsklep.pl/poradniki,pyzy-drozdzowe-czy-pyzy-ziemniaczane,id-489?mod=poradniki&act=zobacz&id=489 ??
próbowałam, nie wiem czy wg tego przepisu, bo nie ja robiłam ;)

Szukałam noclegów na ok. 15 dniowy pobyt w Białymstoku - nic mnie w sieci nie powaliło, szukałam w Hajnówce - podobnie. Albo ceny wysokie, albo standard jak za Gierka. Wybrałam okolice Augustowa z myślą wypadu do Białegostoku

Awatar użytkownika
Magda Kajzer
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: Magda Kajzer » 26 paź 2015 09:11

Serio jest aż tak źle? No ja wszystko rozumiem, ale takie miasto jak Białystok to powinno oferować jakieś ciekawe
i tanie miejsca na nocleg?
„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”.

Marghot
Ekspert - podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Marghot » 26 paź 2015 11:00

Magdo, może nie szukałam zbyt wnikliwie...
zafascynowała mnie Hajnówka, pojadę jednak na rekonesans zanim zdecyduję się na nocleg. Może znajdę coś ciekawego, a nie posiadającego strony www

Eden-Ciechocinek_eu
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: Eden-Ciechocinek_eu » 17 lis 2015 10:46

W samym Białymstoku oraz okolic centrum- bez problemu znajdziesz nocleg,wystarczy tylko poszukać,a druga kwestia to cena,nie wszędzie jest ona aż tak wysoka jak mowa powyżej,można trafić taniej,a równie dobrze,komfortowo:)

maryla11

Nieprzeczytany post autor: maryla11 » 29 sty 2018 19:31

admin pisze:Jak większość miast oferuje wiele zarówno dla mieszkańców,jak i dla turystów.Centrum Białegostoku skupia się wokół pałacu Branickich zwanym "Wersalem północy".Oryginalny trójkątny Rynek Kościuszki otaczają;kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny,ratusz i pałac.Stoją tam również pomniki trzech wybitnych Polaków: Józefa Piłsudskiego,Jana Pawła II a także Jerzego Popiełuszki.

Oprócz wspomnianych wcześniej zabytków,wartymi zobaczenia są także kościoły Świętego Ducha,św Wojciecha oraz Marii Magdaleny.

Na uwagę zasługują również muzea; Okręgowe (ratusz),Historyczne ( Pałac Miejski) oraz Wojska. :D :D
Zapraszam wszystkich do Białegostoku naprawdę warto .

HostelTolek_pl
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: HostelTolek_pl » 18 gru 2018 11:50

Moim zdaniem jak najbardziej warto, stolica Podlasia kryje w sobie wiele zabytków, szczególnie kultury wschodniej. Co do noclegów to spokojnie znajdziemy coś w niższej cenie, są przecież hostele w dogodnej lokalizacji :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Białystok”