1234567

Bezpieczeństwo, imigranci - gdzie nie jechać?

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką

Bezpieczeństwo, imigranci - gdzie nie jechać?

Nieprzeczytany postprzez jaroswave » 21 lut 2017 18:54

Cześć wszystkim do tej pory podróżowałem tylko po Europie i było wspaniale. Jednak moja ostatnia podróż to wspomnienie sprzed kilku już lat. Potrzebuję znowu gdzieś wyruszyć i korci mnie żeby pojechać gdzieś za granicę w pojedynkę. Dużo ostatnio się słyszy o niebezpiecznych wydarzeniach w zachodniej Europie. Trochę też słyszałem od znajomych o jakimś małym miasteczku w Niemczech gdzie pracują polacy i podobno nikt tam na ulicę nie wychodzi bo łażą agresywni "ciapaci" , i inne tego typu historie...

Więc do rzeczy. Jakie mieliście negatywne doświadczenia i gdzie nie należy w tym momencie jechać i przebywać w Europie? Na świecie też ale głównie o Europę mi chodzi. A może nie jest aż tak źle jak mówią?

jaroswave

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Bezpieczeństwo, imigranci - gdzie nie jechać?

Nieprzeczytany postprzez Marghot » 23 lut 2017 15:27

wydarzenia ostatnich kilku miesięcy pokazują, że właściwie wszędzie może wydarzyć się coś niebezpiecznego - a to Marsylia, a to Berlin...
Osobiście nei wiążę niebezpieczeństwa z imigrantami, lecz z terrorystami, konfliktami zbrojnymi, tzw wskaźnikiem przestępczości itp.
Na Ukrainie raczej problemów imigranckich nie ma, a niebezpiecznie jest. Mediolan zaś ma jedne z najwyższych wskaźników przestępczości. W rankingach podawana jest Warszawa ze względu na sporą liczbę protestów politycznych.
Tak więc neibezpieczeństwo jest pojęciem szerokim i niejedno ma imię.

Marghot
Ekspert - podróżnik

• Podziękował : 2 razy
  • Otrzymał podziękowań: 23 razy

Nieprzeczytany postprzez dojkar7 » 25 kwi 2017 11:53

Marghot ma rację - to nie imigranci stanowią zagrożenie tylko terroryści, a tych czasem trudno rozpoznać, bo moim zdaniem najwięksi terroryści to Ci, którzy chowają się pod garniturkami...

dojkar7

• Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez ewa90 » 27 kwi 2017 13:08

No teraz podróżowanie w wiele miejsc jest niebezpieczne. Ale gdyby się tym kierować, to trzeba nigdzie się nie ruszać. Pozostaje siedzieć w domu :D

ewa90
Nowicjusz

• Otrzymał podziękowań: 1 raz