1234567

Barcelona

W tej sekcji piszemy o podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Barcelonie
Tomal

Barcelona

Nieprzeczytany post autor: Tomal » 13 mar 2010 20:48

Witam wszystkich.Wybieram się do Barcelony niebawem,czy był ktoś w tym mieście,będe wdzięczny za jakieś info??

Awatar użytkownika
angel2109
Często w podróży

Re: Barcelona

Nieprzeczytany post autor: angel2109 » 13 mar 2010 20:49

Czesc.Bylam w Barcelonie,to naprawdę super miasto,tętniące życiem całą dobę i jest tam duzo do zobaczenia.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 13 mar 2010 20:51

Jasne zajrzyj tutaj

Nasza wycieczka po Barcelonie

http://spiking.homeip.net/Joomla/index. ... elona.html
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
backpacker
przyjaciel forum

Nieprzeczytany post autor: backpacker » 13 mar 2010 20:53

Barcelona świetna wiele przygód - o jednej nawet napisałem w wątku wakacyjne przygody. Polecam każdemu i to na 100% Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jeśli macie czas i się wahacie to przestańcie się wahać, bo to nie ma sensu. Na pewno nie będziecie żałować. A że polecieć można za 2 dychy plus dojazd do Poznania (bo stamtąd jest wylot). I koniecznie trzeba odwiedzić stadion Barcelony! Kosztuje z tego co pamiętam ponad 10 euro (wstęp) ale zapada w pamięć.
byle dalej...

Awatar użytkownika
bartek1
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: bartek1 » 18 mar 2010 21:18

Znajoma tam byla i ..... pierwsze co powiedziala po powrocie to " ja chce tam mieszkac" :lol:

kasia
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: kasia » 19 mar 2010 19:51

To miasto jest głównie dla ludzi ktorzy lubią dobrą zabawe (jak ja :D ),ale tez moze byc uciazliwe ze wzgledu na ogrom turystow -szczegolnie latem.

sheep

Nieprzeczytany post autor: sheep » 08 maja 2010 17:58

A ja jeszcze nie byłam w Barcelonie, ale mam nadzieję, że to się szybko zmieni. A tak przy okazji chciałam was zapytać, w jaki sposób przygotowywaliście się do tej podróży szczególnie mnie interesuje sprawa z noclegiem. Pojechaliście w ciemno, czy może

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 08 maja 2010 18:11

Witaj.Wszystko zależy od tego co kto lubi.Jeśli chodzi o mnie to każda moja wycieczka jest planowana.Jest to po części podyktowane tym że moje wycieczki zajmują mi kilka dni więc nie mam czasu na podróże w ciemno.Oczywiście w każdej podróży przynajmniej raz mapa i plan idzie w kieszeń.Z drugiej strony staram się być zorganizowany ( taką mam naturę ).Byłem na jednej nieplanowanej wycieczce,jednak mało widziałem,i dużo czasu straciłem więc jak dla mnie planowana forma zwiedzania jest najlepsza. ( Oczywiście jak kto woli )

W odpowiedzi na twoje pytanie przygotowywałem się planując wycieczkę jak również rezerwując hotel wcześniej.

Oto moja wycieczka z dokładnym planem co i gdzie .Także link do całkiem przyzwoitego i niedrogiego hotelu mieszczącego się w samym centrum,tuż obok metra.

http://podroze-forum.pl/barcelona.html
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

maghor

Nieprzeczytany post autor: maghor » 28 lip 2010 15:12

Mam pytanie o komunikację w Barcelonie-czy kilkudniowy bilet na metro uprawnia też do jazdy autobusami?

Awatar użytkownika
bartek1
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: bartek1 » 28 lip 2010 15:26

Bitllet senzill - Pojedynczy przejazd metrem oraz autobusem.
T-1O - 10 przejazdów metrem, autobusem lub tramwajem.
T-Dia - Bilet całodniowy.

Polecam opcje T-10 ,jedynie jak planujesz wybrac sie np. do Montserrat (klasztor na skalach),to za pociag ktorym sie tam jedzie trzeba zaplacic osobno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Barcelona”