1234567

Barcelona

W tej sekcji piszemy o podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Barcelonie
Maggie31
Mały podróżnik

Re: Barcelona

Nieprzeczytany post autor: Maggie31 » 04 lut 2015 13:40

Wybieram się z rodziną i znajomymi do Barcelony we wrześniu, właściwie to noclegi mamy w Lloret ale moje pytanie dotyczy tego, czy ktoś orientuje się ile kosztuje transport z lotniska Girona do Lloret. Niby znalazłam strony na których to podają, ale zwykle jest dla maks. 5, 9 osób a nasz będzie 13-15... Ktoś? Coś?

hornikszon
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hornikszon » 27 mar 2015 12:20

A ja ostrzegam przed toaletami w Barcelonie ... a właściwie przed ich brakiem ... no po prostu tragedia. Człowiek z dzieckiem jeździ metrem, wysiada na stacji ... tuneli od zatrzęsienia ... ale toalety nie uświadczysz. Nawet się pytałem w informacji ... nie ma ... trzeba korzystać z tych znajdujących się w sklepach lub restauracjach - masakra.

aleksa

Nieprzeczytany post autor: aleksa » 29 mar 2015 19:39

hornikszon pisze:A ja ostrzegam przed toaletami w Barcelonie ... a właściwie przed ich brakiem ... no po prostu tragedia. Człowiek z dzieckiem jeździ metrem, wysiada na stacji ... tuneli od zatrzęsienia ... ale toalety nie uświadczysz. Nawet się pytałem w informacji ... nie ma ... trzeba korzystać z tych znajdujących się w sklepach lub restauracjach - masakra.
Dzięki za info, w maju lecę do Barcelony i będę to miała na uwadze ; )

cornelamela
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: cornelamela » 22 cze 2015 16:57

Super targ, te kolory po prostu fenomenalne! A macie jakieś namiary na tani nocleg w Barcelonie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Barcelona”