1234567

Barcelona

W tej sekcji piszemy o podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Barcelonie
Awatar użytkownika
karolina.m
Jestem w podróży

Re: Barcelona

Nieprzeczytany post autor: karolina.m » 29 lip 2013 15:12

Barcelona to miasto dosyć drogie, ale naprawdę je polecam!!

hiszpanianapiechote
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: hiszpanianapiechote » 08 sie 2013 13:45

można znaleźć tani nocleg w centrum bcn. tani tzn w granicach 15-20€ za osobę za dobę. jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę podaną w podpisie. Pozdrawiam.

beny
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: beny » 20 wrz 2013 10:01

O to jest moj kolejny cel :) W wielu krajach byłem , zawsze marzyłem o Hiszpani lecz nigdy nie udało mi się tam wybrać :)

kanikul
Często w podróży
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: kanikul » 30 wrz 2013 12:35

Jadąc do Barcelony na pewno w pierwszej kolejności chciałbym zobaczyć muzem FC Barcelony i Camp Nou. Mimo, że nie jestem fanem tej drużyny to ich stadion zawsze mnie urzekał :)

Awatar użytkownika
TomekPl
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: TomekPl » 26 paź 2013 16:35

Dzisiaj pomyślałem nad jeszcze inną opcją na ponowny wyjazd do Barcy - biura podróży z Polski robiąc citi break organizują noclegi w Santa Susana i podają czas transferu pociągiem do miasta 50 minut.

Można rzucić okiem po i przed sezonem turystycznym jak wygląda tam baza noclegowa.

Robbocop
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: Robbocop » 27 paź 2013 00:22

Barcelona, hmmm... piękne miasto z pięknymi zabytkami (Gaudi zrobił swoje), jednak zastanawiam się czy nie trochę przereklamowana. Wszędzie tłumy turystów (na La Ramblii czasem ciężko przejść niczym na Krupówkach).

Awatar użytkownika
smakowaniepodrozy_pl
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: smakowaniepodrozy_pl » 29 paź 2013 20:05

La Rambla o tak - mega przereklamowane miejsce, a tłumy czasami jak na Oxford Street podczas wyprzedaży. Jednak Barcelona to nie tylko La Rambla, Sagrada Familia i Park Guell. Miasto ma dużo przepięknych uliczek, w które nie zapuszczają się turyści i restauracji, w których jedzą tylko miejscowi. Mało który turysta schodzi z góry Montjuic piechotą, a przecież są tam klimatyczne parki. Wsiadając do pociągu lub przejeżdżając metrem kilka przystanków można trafić na przepiękne, nieprzeludnione plaże, itd...

Awatar użytkownika
TomekPl
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: TomekPl » 05 gru 2013 23:03

Ewenementu La Rambli to już w ogóle nie rozumie. Wiem że niektórzy mają potrzebę pokazania się i połażenia w tłumie ale...

Jak szybko tam doszedłem, tak szybko uciekłem i omijałem szerokim łukiem podczas całego pobytu ;)

Awatar użytkownika
xenir
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: xenir » 27 gru 2013 11:13

smakowaniepodrozy_pl pisze: Mało który turysta schodzi z góry Montjuic piechotą, a przecież są tam klimatyczne parki.
O tak, miałem okazję pospacerować po wzgórzu i naprawdę jest fajnie. Dla kogoś kto na szybko chce pozaliczać atrakcje, takie łażenie pewnie to strata czasu, dlatego każdy pędzi według przerwodnika. Nie każdy ma też czas na takie spacery. A niektórzy po prostu wolą dziesiąty raz zaliczyć Ramble, podobnie jak Krupówki :)

Kamikarze24
Podróże moją pasją
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Kamikarze24 » 09 sty 2014 19:19

Barcelona to ładne miasto dużo zabytków .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Barcelona”