1234567

Barcelona

W tej sekcji piszemy o podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Barcelonie
maghor

Re: Barcelona

Nieprzeczytany post autor: maghor » 28 lip 2010 15:31

Dzięki wielkie

Awatar użytkownika
bartek1
I love traveling

Nieprzeczytany post autor: bartek1 » 28 lip 2010 16:11

Polecam się na przyszłość ;) Jak coś to pytaj :)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: admin » 28 sty 2011 12:41

Video z montserrat

Warto obejrzeć do końca,gdyż prawdziwe widoki zaczynają się od połowy filmu
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

uraczona

Nieprzeczytany post autor: uraczona » 07 kwie 2011 14:40

Dzieki Bogu za tanie loty! Ja co roku jezdze do Barcelony i powiem szczerze,ze nie ma co, ladna pogoda , plaze (wystarczy pojechac kolejka miejska zeby opuscic zatloczona plaze miejska), bary, dyskoteki i caly ten hiszpanski klimat relaxu : manana, manana... :)

Jak wakacje to tylko Hiszpania a jak Hiszpania to Barcelona, Alikante i Granada!

uraczona

Letycja79

Nieprzeczytany post autor: Letycja79 » 08 cze 2011 12:38

Byłam w Barcelonie dwa razy i szczerze mowiac moglabym tak zamieszkac :P trzeba bedzie tylko jezyk podszkolic :mrgreen: Barcelona jest bardzo klimatycznym i rozrywkowym miastem, przy okazji ma wspaniała architekture. Niestety nie mam tam zadnych znajomych i rodziny dlatego zawsze z mezem wynajmujemy pokoj.

Awatar użytkownika
wedrowniczka
Mały podróżnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: wedrowniczka » 28 cze 2011 18:05

Ja osobiście bardzo polecam w Barcelonie wszystkie dzieła Gaudiego, przede wszystkim oczywiście Sagrada Familia, ale też park Guel, i domu. Moją relacje jednej z kamienic przekształconych przez Gaduiego, Casa Batlló . Jest to świetne miejscem bardzo polecam je osobą które lubią sztukę Gaudiego. Bilety nie należą do najtańszych, ale warto.

viajadora
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: viajadora » 18 sty 2012 11:49

Och Barcelona Byłam widziałam i zdobyłam :) pierwszy raz jak tam pojechałam na wakacje to zostałam na 6 miesięcy, a jak pojechałam drugi raz to zostałam na rok :) I wiem ze tam wróce. to jest miasto magiczne, jest wrecz diabelne, przyciaga i zawładnie twoją duszą. na poczatku nie bardzo lubiłam Barcelone, teraz kocham! I tęsknie tęsknie za nią nieziemsko. Kazdy tam dla siebie coś znajdzie, turysta, bezdomny włóczega, student. Ja w tym miejscu znalazłam mój dom :) Już jak tam sie pojawiasz stawiasz stopę na ramblas, siadasz na ławce to ogarnia oceaniczny spokój i klimat miasta wnika w Ciebie tak, że rozpływają się wszelkie życiowe zmartwienia.

Taste54
Często w podróży

Nieprzeczytany post autor: Taste54 » 30 sty 2012 13:45

Przepiekne architektonicznie miasto.

vai
Mały podróżnik

Nieprzeczytany post autor: vai » 12 mar 2012 15:00

Jedno z piękniejszych miast Europy wg mnie. Mieszkałam tam 6 miesięcy i żal było wyjeżdżać. Super miejsce do życia, ciepło, plaża, morze, sympatyczni ludzie, wspaniałe jedzenie.

Awatar użytkownika
tatrz-anka
przyjaciel forum

Nieprzeczytany post autor: tatrz-anka » 12 mar 2012 20:55

Zazdroszczę tych 6 miesięcy w Barcelonie. Ja posiłkuję się zdjęciami w przewodnikach i "Cieniem wiatru" - zawsze to lepsze niż nic :) Może kiedyś wreszcie tam pojadę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Barcelona”