1234567

Barcelona - czy naprawdę jest taka piękna?

W tej sekcji piszemy o podróżach i miejscach wartych zobaczenia w Barcelonie

Barcelona - czy naprawdę jest taka piękna?

Nieprzeczytany postprzez dlorus88 » 13 sty 2016 15:07

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy warto zwiedzić Barcelonę. Czy jest naprawdę tak piękna jak ja opisują? Czy wyjazd na tydzień zakładając pobyt tylko w tym mieście to nie za długo? Uprzejmie proszę jeśli macie Państwo fotki to umieśćcie kilka z zabytkami. Z góry serdecznie dziękuję.

dlorus88
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Barcelona - czy naprawdę jest taka piękna?

Nieprzeczytany postprzez Marghot » 13 sty 2016 15:46

fotkami prywatnymi nie poratuję.
jednak moim zdaniem, tygodniowy pobyt w miastach jak Barcelona, Florencja, Rzym, Paryż, Edynburg....to nei za dużo.
Byłam na dłuższych, dwutygodniowych pobytach ot, choćby w Porto (jest mniejsze od Barcelony) i nie uważam, że to zbyt długo. Miasto poznane od podszewki, był czas na zwiedzanie, jedzenie, plazę, szwendanie się po mieście i znalezienie swoich zakamarków. Polecam.
Tym bardziej, ze Barcelona to kopalnia dla turysty chcącego poznać lepie to miasto, niż tylko szybko biegając i zaliczając poszczególne miejsca

Marghot
Ekspert - podróżnik

• Podziękował : 2 razy
  • Otrzymał podziękowań: 23 razy

Nieprzeczytany postprzez Mred » 31 sty 2016 10:55

Potwierdzam to co już na ten temat napisano. Barcelona jest miastem godnym zwiedzenia. Z całą pewnością tygodniowy pobyt w ogóle nie jest za długi. Będzie można bez zbytniego pośpiechu i w spokoju zobaczyć serce i ducha tego miasta, a jak się zdarzy taka możliwość i jest się zapalonym kibicem,to można też odwiedzić, chyba najsłynniejszy klub piłkarski FC Barcelona. Przy dobrych układach i osobistym szczęściu, można zasiąść na trybunach podczas meczu tego klubu piłkarskiego i w realu zobaczyć Messiego w akcji. Serdecznie polecam to katalońskie miasto radości. szczęścia i sportu.

Mred

• Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez LuxLife » 28 lip 2016 15:00

Tydzień to akurat na taki wyjazd, wystarczająco długo by zwiedzić wiele zabytków, ale też będziesz mieć czas na jakiś odpoczynek albo po prostu posiedzieć i popatrzeć na miasto w ruchu. Polecam zwiedzić poza oczywiście kościołem Sagrada Familia, który naprawdę jest gigantyczny i robi ogromne wrażenie, zobaczyć stadion Camp Nou. Teraz chyba rozpoczęły się prace renowacyjne ale i tak chyba miejsce turystyczne wciąż jest otwarte.

LuxLife

Nieprzeczytany postprzez arnopi » 26 wrz 2016 18:06

Mi się bardzo podobała, mimo że nie należę do maniaków jeśli chodzi o zwiedzanie. Fajny klimat, zupełnie inny świat. Jest to z pewnością miasto warte zobaczenia.

arnopi

Nieprzeczytany postprzez Wellness0 » 27 wrz 2016 13:29

Nigdy nie byłam, ale koleżanka opowiadała że tam jest pięknie :) Chciałabym bardzo tam jechać

Wellness0
Podpora forum

• Otrzymał podziękowań: 2 razy

Nieprzeczytany postprzez Tomek78 » 10 paź 2016 07:54

Byłem w Barcelonie dwa lata temu i mogę powiedzieć odważnie i śmiało - tak, jest piękna.
Akurat miałem świetnego przewodnika, więc wiele zobaczyłem, ale nawet odwiedzając te miasto z książeczką pt "Co warto zobaczyć?" będziemy mieli opinię, że jest to piękne miejsce.

Tomek78
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez jozpiter1 » 11 paź 2016 20:39

Jezeli chcesz odwiedzic barcelone to naprawde smialo, jest to piekne miejsce. Jezeli chcesz moge podeslac pare fotek pw.

jozpiter1

Nieprzeczytany postprzez cypisek420 » 23 paź 2016 22:03

Barcelona jest piękną i myślę, że tydzień to idealny czas by na spokojnie pozwiedzać. Z pewnością jest tam co robić.

cypisek420

Nieprzeczytany postprzez Bonara » 16 gru 2016 15:09

Mnie Barcelona urzekła, ale myślę, że są piękniejsze miasta i to nawet w samej Hiszpanii.

Bonara

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg