1234567

Bałtyk.

W tej sekcji umieszczamy wszelkiego rodzaju rankingi od najładniejszych miast, plaże, po najwspanialsze restauracje itd.

Re: Bałtyk.

Nieprzeczytany postprzez Olas » 13 mar 2017 20:15

Ja zawsze jeżdzę na przełomie lipca i sierpnia jeżeli decyduje się na Polskie morze.. zazwyczaj jakoś udaje się z pogodą. Osobiście lubie pojechac wiosną.. spokój i cisza! dużo miejsca na uprawianie sportów :D

Olas

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez Apartament-Baltic » 15 maja 2017 10:30

Jeżeli chodzi o wypoczynek nad Bałtykiem to polecam Kołobrzeg- perełkę całego wybrzeża. Samo miasto z tradycjami i wieloma zabytkami, a do tego piękne widoki i szeroka plaża :) Nocleg możecie znaleźć w naszych komfortowych i przestronnych apartamentach, zapraszamy :)

Apartament-Baltic
Bardzo aktywny użytkownik

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez zwiedzający » 18 cze 2017 22:40

Do sopotu pewnie w lipcu zajedziemy :D Też lubimy tam zajeżdżać. A teraz powoli przygotowujemy sie do wyjazdu Ustki. Mamy tam już swój zaufany nocleg :D

No i liczymy na, to że będzie dobra pogoda :D bo z tym to różnie bywa
A w Sopocie mamy taką ulubioną restaurację, która też mamy zamiar odwiedzić ;)

zwiedzający
Nowicjusz

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez TeczoweWzgorze » 23 cze 2017 09:34

Sopot jest bardzo urokliwa miejscowością, ale polecam przyjazd tutaj w szczególności poza sezonem gdzie spotkamy mniej turystów i będziemy mogli wypocząć na plaży. Jedyne co mnie odstrasza nad Bałtykiem to brak pogody i zimna woda.

TeczoweWzgorze
Bywalec

Nieprzeczytany postprzez obiezyswiat89 » 20 lip 2017 13:11

W zeszłym roku wybrałem się nad Bałtyk początkiem czerwca. Rezydowałem w Gdyni Orłowo i bardzo sobie chwale spędzony tam czas. W Trójmieście jest sporo miejsc, które warto odwiedzić. Pogoda dopisała, udało mi się nawet zażyć kąpieli w Bałtyku. Nie jest to najbardziej efektowne morze w Europie ale warto raz na jakiś czas tam się wybrać.

obiezyswiat89

Nieprzeczytany postprzez Odyseusz » 07 mar 2018 15:23

Jeśli już nad Bałtyk, to zdecydowanie miejsca mniej oblegane przez turystów. Wolę jednak miejsca bardziej zaciszne jak Sasino. Co roku się tam zatrzymuje z rodziną aby wypocząć z dala od całego zgiełku ;)

Odyseusz

Nieprzeczytany postprzez marcinhall » 11 mar 2018 14:27

Tak, zdecydowanie. Najlepszy na obecne czasy są niewielkie miejscowości nad polskim morzem. Takie wczasy w mało uczęszczanym miasteczku niosą z sobą wiele korzyści. Można urlopować bez tłumów, na prawie pustych plażach. Śmieszy i czasami przeraża latem świadomość że w dużych kurortach trzeba wstać wcześniej aby zarezerwować miejsce na plaży. Do takich niewielkich miejscowości należy np. Wicie koło Darłowa. Ze swoim dużym jeziorem Kopań to miejscówka warta rozważenia na urlop.

marcinhall
Aktywny użytkownik

• Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg