1234567

Autostopowy blog podróżniczy

W tej sekcji umieszczamy wasze blogi internetowe. Opis waszych katalogów musi wynosić min 200 słów a tekst musi być unikalny.

Autostopowy blog podróżniczy

Nieprzeczytany postprzez Siodmywswiecie » 15 mar 2018 18:51

Cześć!
Obrazek
Prowadzę bloga podróżniczego już ponad rok i to nie jest taki zwykły blog o typowych podróżach.
Przede wszystkim podróżuję autostopem, tak łapię samochody na kciuk i jadę przed siebie.
Dzięki temu, poznałem wiele niesamowitych osób na swojej drodze, poznając i interesując się ich kulturą, obyczajami oraz historią. Na blogu opisuję swoje relacje z wypraw, dziele się swoim doświadczeniem i podrzucam różne alternatywy.
Studia na tą chwilę nie pozwalają mi na ciągłą tułaczkę po świecie, ale we wakacje wszystko sobie rekompensuję.
Na tą chwilę udało mi się podróżować po:
Ukrainie (Lwów, Odessa, Kijów, Umań, Żytomir)
Włochy (Wenecja, Mediolan, Florencja, Comacchio, Rzym, Piza, Napoli, Capri)
Dania (Billund, Kopenhaga)
Hiszpania(Barcelona, Madryt, Segowia, Saragossa, Santiago)
Portugalia (Porto, Lizbona, Fatima, Cabo da Roca, Sintra, Coimbra)
Indie :twisted: (Delhi, Varanassi, Bodh Gaya, Jaipur)
Skromnie póki co, ale już w maju kolejna tułaczka po Europie. Wpadamy do Chorwacji, odwiedzimy ponownie Włochy. Oczywiście autostopem. A już we wakacje porcja przygód stopowoania po Azji w planach, Singapur, Tajlandia, Wietnam, Kambodża, Laos. Może starczy trochę kasy to jeszcze coś odwiedzimy
Pozostaje mi więc, zaprosić Was do mnie na http://www.siodmywswiecie.pl, po relacje z podróży, ciekawostki podróżnicze, porady praktycznie.

Siodmywswiecie
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Autostopowy blog podróżniczy

Nieprzeczytany postprzez Siodmywswiecie » 24 wrz 2018 23:53

Trochę zmian. Kolejne podróże odbyte!
Mam za sobą kolejną 2 miesięczną podróż po Azji. Dokładniej Tajlandia, Kambodża, Wietnam. Trochę stopem, busem i motorami. Zwiedzałem na własną rękę i żyłem wśród lokalnej społeczności. Naszą podróż potraktowaliśmy jako przygodę i możliwość zadziałania w drugą stronę. Zrobiliśmy zbiórkę pieniędzy i przekazaliśmy na budowę nowej szkoły w Takeo! - Kambodża!

Siodmywswiecie
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz