1234567

Antigua i Barbuda

W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w pozostałych Krajach. Jeśli utworzycie posty w tej sekcji,wówczas dodamy dany kraj jako osobne forum jak powyżej.

Antigua i Barbuda

Nieprzeczytany postprzez AnnaS1989 » 06 sie 2018 19:09

Witajcie!

Jeśli już taki wątek istnieje to proszę o skasowanie tego i pokierowanie mnie na właściwe miejsce :)
Jak w temacie: Antigua i Barbuda? Ktoś był? Wybieramy się z mężem ale jak to zwykle mamy w zwyczaju wolelibyśmy się dowiedzieć czegoś więcej od ludzi którzy już ten kraj odwiedzili :) biura podróży, strony internetowe pokazują zawsze ładne oblicze miejsc, a my jesteśmy ciekawi jak to wygląda naprawdę. Mam nadzieję że ktoś się podzieli swoją opinią :) a jeśli nie Antigua i Barbuda to gdzie?
Ma to być nasz miesiąc miodowy więc mile widziane również inne pomysły :)
Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi :) (y)

AnnaS1989

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Antigua i Barbuda

Nieprzeczytany postprzez admin » 06 sie 2018 21:28

Witaj,

Nie byłem we wspomnianych miejscach ale jest na forum kilka tematów, które mogą Was zainteresować. Napiszcie tylko w jakim miesiącu planujecie wyjazd. Ja bardzo dobrze wspominam mój ślub na Sri lance i Malediwy, którą są blisko Sri Lanki tak więc można choć na parę dni wyjechać i tu.

Co do tematów to przejrzyj poniższe linki

slub-na-sri-lance-t336.html

gdzie-na-podroz-poslubna-we-wrzesniu-t10509.html?hilit=miesi%C4%85c%20miodowy

post33328.html?hilit=miesi%C4%85c%20miodowy#p33328
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

admin
Administrator

• Podziękował : 121 razy
  • Otrzymał podziękowań: 130 razy

Re: Antigua i Barbuda

Nieprzeczytany postprzez AnnaS1989 » 06 sie 2018 22:07

Najbardziej pasuje nam wyjazd od lutego do kwietnia. Zapomniałam napisać o tak ważnej rzeczy! Myśleliśmy również o Malediwach (y) no nic, pozostaje nam czekać na opinie innych i w międzyczasie zastanowić się nad kiernkami przez Ciebie wspomnianymi (y) dzięki za odpowiedź!

AnnaS1989

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz