1234567


Airbnb testowanie prototypowych domów

W tej sekcji piszemy o wszelkich ciekawych nowinkach i wydarzeniach związanych z turystyką.
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Posty: 5043
Rejestracja: 12 mar 2010 11:22
Kontakt:

Airbnb testowanie prototypowych domów

Nieprzeczytany post autor: admin » 05 gru 2018 13:23

Platforma do wspólnego korzystania z domu Airbnb ogłosił w zeszłym tygodniu, że rozpocznie testowanie prototypowych domów już w przyszłym roku w ramach nowo powstałego projektu Backyard.

Inicjatywa studia projektowego Airbnb, Samara, polega na zidentyfikowaniu alternatywnych sposobów projektowania i budowania domów w taki sposób, aby uwzględniały wspólne warunki mieszkaniowe, a jednocześnie były trwałe i przystosowalne.

Oczekuje się, że ruch ten przyczyni się do zwiększenia rynku wynajmu domu Airbnb, wraz z rozwojem nieruchomości i jego działalności.

"Airbnb zakwestionował konwencjonalne myślenie i był pionierem w zupełnie nowej branży" - wyjaśnia współzałożyciel Airbnb, Joe Gebbia. "Pomagaliśmy ludziom aktywować niewykorzystaną przestrzeń - od zapasowej sypialni lub domku na drzewie po mieszkanie - i zbudowaliśmy społeczność, która łączy ludzi z całego świata. Z Backyard używamy tego samego obiektywu, przez który Airbnb był przewidywany - potencjał przestrzeni - i stosując go szerzej w architekturze i budownictwie. "

Z ponad 5 milionami ofert wynajmu na swojej platformie w 200 krajach, Airbnb pochodzi po WeWork, który również rozszerzył się na nieruchomości mieszkalne i wspólny rynek powierzchni mieszkalnych w 2016 roku. W międzyczasie firma zajmująca się udostępnianiem domu miała do czynienia z wieloma sprzeciw wobec wielu władz miejskich nakładających surowe ograniczenia.
Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości