1234567

3dniowe wakacje. Gdzie?

W tej sekcji poruszamy tematy ogólne związane z turystką

Re: 3dniowe wakacje. Gdzie?

Nieprzeczytany postprzez PalacBrzezno_pl » 01 lut 2017 12:25

Faktycznie samo miejsce jest bardzo ciekawe, natomiast to też kwestia gustu czy nastawiasz się na zwiedzanie i aktywny wypoczynek, czy raczej chcesz się odciąć i zresetować poddając relaksacyjnym zabiegom Spa, bo tutaj mogę zaprosić do naszego pałacu w Brzeźnie, komfort i relaks gwarantowany :)

PalacBrzezno_pl
Nowicjusz

• Podziękował : 0 raz
  • Otrzymał podziękowań: 0 raz

Nieprzeczytany postprzez polarniczka » 10 lut 2017 09:30

Polecam weekendowy wyjazd w jakieś fajne miejsce w polskich górach. Świetni jest w Karpaczu czy w Zakopanem.A z racji tego,ze jednak są to wieksze miejscowości to nie powinno być problemu z rezerwacją noclegu.

Odsylam na stronę, na której jest obecnie sporo promocji noclegowych ( również jeśli chodzi o sezon w górach):
http://www.sunandsnow.pl/index.php

jest tutaj możliwośc wynajęcia sobie apartamentu albo domku.

polarniczka
Podpora forum

Nieprzeczytany postprzez RozaWiatrow_pl » 10 lut 2017 13:32

Ja z kolei polecam 3 dniową wycieczką nad morze, co powiesz na Darłowo? Spokojne miasteczko z wieloma atrakcjami, koncertami, a do tego bliskość plaży i morza, to wszystko zachęca i sprzyja wypoczynkowi.

RozaWiatrow_pl
Podpora forum

Nieprzeczytany postprzez 1dorota » 23 sie 2017 19:04

Zapowiadają dość ładny wrzesień i znajomi namawiają mnie na weekendowy wyjazd do Szwecji ze Steinaline. Wahamy się między dwoma opcjami: KALMAR I OLANDIA lub ATRAKCJE BLEKINGE Ja jestem bardziej za wyborem drugiej wycieczki. Podobno Blekinge jest „Szwecją w pigułce" Możemy znaleźć tam wszystko co jest charakterystyczne dla Szwecji czyli zabytki z czasów wikingu, szkieretowe wyspy, drewniane domki i itp.
Na obydwu wycieczkach możemy liczyć na piękne nadmorskie krajobrazy i liczne atrakcje. Nie wspominając o nocnym rejsie promem.
Już się nie mogę doczekać.

1dorota
Nowicjusz

Nieprzeczytany postprzez Hotel Klimek****SPA » 24 sie 2017 14:58

Muszyna to idealne miejsce na kilkudniowe wakacje. W tym niewielkim, urokliwym, górskim miasteczku można odpocząć i naładować akumulatory. Hotel Klimek oferuje Państwu komfortowe, przestronne, eleganckie pokoje, smaczną kuchnię regionalną i szereg atrakcji - aquapark, SPA, sauny, bilard i kręgle.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA

Hotel Klimek****SPA
Bywalec

• Podziękował : 1 raz

Nieprzeczytany postprzez falostar » 04 wrz 2017 11:33

Jeśli chodzi o miasta to polecam

Gdańsk
Warszawę
Kraków

W Górach na pewno Karpacz oraz Zakopane ( nawet jak pada deszcz to mozńa sobie tam zorganizowac czas w jakiś produktywny sposób).
sunandsnow.pl/Region/Index/1/0 - jeśli ktoś szukałby noclegu to aktualnie na sun and snow jest promocja ( do konca września na noclegi jest 10% zniżki).

falostar
Bywalec

• Otrzymał podziękowań: 1 raz

Nieprzeczytany postprzez Palac-Romantyczny » 16 wrz 2017 10:09

Wszystko zależy do Was oraz od tego jak chcecie spędzić wakacje, na 3 dni polecam albo wycieczkę po miastach albo też udać się w ciche i ustronne miejsce w którym faktycznie będziecie mogli wypocząć i jednocześnie coś zwiedzić. Może Bory Tucholskie ?

Palac-Romantyczny
Aktywny użytkownik

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg